Tehlikeli Hastalıklar Sigortası

Tehlikeli Hastalıkların ne zaman ortaya çıkıp ne kadar süreceğini önceden bilmek maalesef mümkün değil. Beklenmedik anda ortaya çıkabilecek bu hastalıkların beraberinde getirdiği olumsuzluklara ise her zaman hazırlıklı olamayabiliyoruz.
Hastalıklarla birlikte gelen olumsuzluklara, finansal güçlükler de eklenmesin, kendinizi yalnız hissetmeyin diye, sizler için Tehlikeli Hastalıklar Sigortası tasarlandı.
Gelin THS ile tanışın, zor zamanlarınızda işin maddi boyutunu bir tarafa bırakın.

Teklifinizi Hemen Alın

Sigorta teklifinizi size sunabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Kapsamı

Hangi Yaş Aralığı Faydalanabilir?

Tehlikeli Hastalıklar Sigortasına  20 – 65 yaşları arasında girilebilir.

Tazminat Ödemeleri Nasıl Gerçekleşir?

         Tehlikeli Hastalıklar tazminatı Sağlık Sigortası Genel Şartları ve Tehlikeli Hastalıklar Özel Şartları çerçevesinde ancak doldurmuş olduğunuz ön bilgi formu ve sağlık beyanındaki bilgilerin doğru ve eksiksiz olması halinde ödenebilir.Poliçe teminatı dahilinde bulunan hastalıkların teşhis tarihinden sonra en geç 6 ay içinde tazminat talebinde bulunulması gerekmektedir. Tazminat tutarı coroner by-pass ameliyatı tarihinden sonraki ilk 30 günün bitiminde; inmede daimi nörolojik hasarın ispat belgesinin ibraz tarihinden itibaren 30 günün bitimide; teminat altına alınan diğer hastalıklar ise teşhis tarihinden itibaren geçen 30 günün bitiminde ve yaşıyor olmanız halinde ödenir. Teşhisten sonra bir ay erteleme süresi vardır.

Erteleme Süresi Nedir?

Erteleme Süresi, poliçede belirlenen sigorta tazminatını hak edebilmeniz için, yakalandığınız tehlikeli hastalığın teşhisinden sonra yaşamanız gereken süre olarak ifade edilebilir. Çünkü erteleme süresi içinde vefatınız halinde, menfaattarlara tazminat ödemesi yapılamamaktadır.Söz konusu erteleme süresi 1 aydır.

Tazminatın Ödenebilmesi için Hangi Belgeler Gereklidir?

Tazminatın ödenebilmesi için aşağıdaki evrakların eksiksiz olarak tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.

Karantina Sigorta
Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Müşteri Hizmetleri

232 224 28 10

info@karantinasigorta.com.tr